Anabelle Bruun og Magnus Bjørnstad Paus har faste jobber i Dagbladet.
Foto: Dagbladet
MEDIEFOLK:
Anabelle Bruun og Magnus Bjørnstad Paus er ansatt som videojournalister i Dagbladet TV
– Det var så lett for meg å svare ja.
Denne artikkelen er over tre år gammel og kan derfor inneholde utdatert informasjon.
– Jeg er stolt og heldig som får være en del av dette fantastiske laget på fulltid, sier Anabelle Bruun (21) i en pressemelding.
Sammen med Magnus Bjørnstad Paus (31) er hun nå fast ansatt som videojournalist i Dagbladet TV.
Bruun kom til Dagbladet TV som praktikant fra Oslo Met høsten 2021, og er fortsatt under utdanning. Nå gleder hun seg over å ha fått fast jobb lenge før hun hadde drømt om.
– Anabelle utmerket seg tidlig som et talent innen nyhetsformidling og videojournalistikk. Vi har store forventinger til hvordan hun vil utvikle seg selv og redaksjonen vår videre, sier redaksjonssjef Tanja Wibe-Lund.
Tilbud om fast jobb har også Magnus Bjørnstad Paus nå fått.
– Det var så lett for meg å svare ja. Vi jobber veldig allsidig, og har et unikt og veldig inkluderende arbeidsmiljø, sier 31-åringen.
– Vi er så fornøyd med å ha sikret oss Magnus som en fast del av staben. Han har bevist ved utallige eksempler at han har evner til å ta TV-toget i full fart inn i framtida, sier redaksjonssjefen, sier redaksjonssjef Wibe-Lund.
Nylige artikler
Advokat om omtale av Bodø Nu-dommen: – Må si at jeg stusser
Danby Choi etter TikTok-møte: – Problemet er løst!
17 kjappe
TV 2-kommentatoren etter Høiby-saken: – Har en bismak
Aftenposten felt for TikTok–søkefelt – her skjer det samme med Subjekt
Mest leste artikler
TV 2-kommentatoren etter Høiby-saken: – Har en bismak
Åpner om kjendisstatusen: – Tidvis helt forferdelig
Aftenposten felt for TikTok–søkefelt – her skjer det samme med Subjekt
– Hadde denne dekningen vært standard, tror jeg ikke et eneste overgrep hadde blitt anmeldt
«Å ja, her kommer jo Flåklypa Tidende»