Mediefolk:
Klar Tale har ansatt Arnfinn Storsveen (31) som ny journalist.
Foto: Klar Tale
Arnfinn Storsveen er ny journalist i Klar Tale
Får spesielt ansvar for layout.
Denne artikkelen er over fem år gammel og kan derfor inneholde utdatert informasjon.
Torsdag startet Arnfinn Storsveen (31) i jobben som journalist i Klar Tale, med et spesielt ansvar for layout, skriver Klar Tale i en pressemelding.
– Jeg ser fram til å være med på å sette mitt avtrykk på avisa. Jeg synes prosjektet Klar Tale er spesielt viktig og har stor betydning for demokrati og deltakelse i samfunnet, sier Storsveen ifølge pressemeldingen.
Storsveen har tidligere jobbet som journalist i blant annet Finansavisen, Gudbrandsdølen Dagningen og Glåmdalen, og har også erfaring med kommunikasjon fra Natur og Ungdom.
Av utdannelse har Storsveen en bachelor i journalistikk fra Nord universitet, en påbegynt master i digital kommunikasjon og kultur, samt kunnskap fra film- og fjernsynsvitenskap.
– Vi gleder oss til å få Storsveen med på laget, sier Klar Tale-redaktør Gøril Huse ifølge pressemeldingen.