Mediefolk:
– Jeg skal gjøre mitt aller beste for å markere oss på aktuelle saker og på våre egne saker, sier Espen Teigen.
Foto: Cornelius Poppe / NTB
Espen Teigen får ny rolle i Frp
Overtar som kommunikasjonssjef.
Denne artikkelen er over tre år gammel og kan derfor inneholde utdatert informasjon.
Espen Teigen har tatt over som kommunikasjonssjef i Fremskrittspartiet etter Kjetil Løset, som får en ny rolle som medie- og analysesjef.
Rolleskiftet skjedde fra nyttår, melder Medier24s KOM24.
– Jeg skal gjøre mitt aller beste for å markere oss på aktuelle saker og på våre egne saker, sier Teigen.
Teigen ble kjent som Sylvi Listhaugs rådgiver før han ble journalist i Nettavisen og senere igjen ble Listhaugs rådgiver på Stortinget. Kai Morten Terning overtar den rollen nå.
– Jeg vil gjøre mitt aller beste uansett. Jeg skal være tydelig og enkel i kommunikasjonen, og jeg vil at vi skal sette dagsordenen. Så får vi se om vi lykkes, sier Teigen.